06.05.2018 12:32

Keçeli, Serafina'yı Bodrum'a taşıyacak

Kamuoyunun ağırlıklı olarak inşaat faaliyetleriyle tanıdığı Seba İnşaat, yalnızca önemli bir çekim merkezi olmasında pay sahibi olduğu İstanbul Istinye’de bine yakın konut inşaatı gerçekleştirdi. Ulus’ta da beş projeyi yaşama geçiren Seba İnşaat’ın Bodrum’da da yoğun projeleri bulunuyor.

Seba İnşaat, Orhan Keçeli ile oğulları Engin ve Nedim Keçeli’nin yönetiminde.

Engin ve Nedim Keçeli, gruptaki sorumluğu ortak yürütüyor. Halihazırda beş şantiyede süren inşaat çalışmalannda, projeler kardeşler arasında bölüşülmüş durumda.

Nedim Keçeli’nin aile işlerinin yanı sıra kişisel yatırımları da bulunuyor. Restoran işletmeciliği de bunlardan biri. Keçeli, iki ortağı ile birlikte bir yıl önce ABD’nin popüler dünya mutfağı sunan restoranlarından Serafina’yı Akmerkez’de faaliyete geçirdi. Yine Akmerkez’deki Brasserie ve Atatürk Havalimanı’ndaki Caviar Hause da portföyünde bulunuyor.

Nedim Keçeli, Metin Şen ve Cenk Önal ile birlikte yürüttükleri restoran işletmeciliğinde yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Serafina’mn ikinci durağı Bodrum olacak. Ortaklar, Bodrum’da da Serafina’mn bir şubesinin açılmasını gündemlerine aldılar. Nedim Keçeli, Bodrum’a da bir şube açmak için çalışma yürüttüklerini belirterek, “Markamızı çok seçkin bir şekilde büyütmek istiyoruz. Bodrum'da kendi projelerimizden birinde bir şube daha açacağız. Gelecek yıl açılacak yeni restoranımızın projesine şimdiden başladık” diyor.

—————

Geri